Wszystkie kategorie

Profil firmy

Strona główna>O nas>Profil firmy

Profil firmy

        Założona w 1993 roku firma Zhangjiagang Gang Hang Warp Knitting Co., Ltd zajmuje powierzchnię prawie 20000 1.5 metrów kwadratowych. Położony w delcie rzeki Jangcy o rozwiniętej gospodarce, Gang Hang posiada doskonałą lokalizację i dogodny transport, w pobliżu międzynarodowego centrum handlowego w Szanghaju (około XNUMX godziny jazdy samochodem).

        Gang Hang objął wiodącą rolę we wprowadzeniu maszyn dziewiarskich do osnowy trykotowej i jednostek osnowowych firmy Liba Maschinenfabrik GmbH w Chinach. Obecnie Gang Hang ma 18 maszyn produkcyjnych, roczna produkcja ponad 2000 ton i roczny obrót ponad 40 milionów juanów.

        Zaangażowana w rozwój produkcji dziania osnowowego od ponad 20 lat, Gang Hang stworzyła zestaw kompletnego, rozsądnego systemu produkcyjnego i skutecznego naukowo systemu zarządzania firmą. Od zakupu surowców, tkania i farbowania szarych tkanin po kontrolę i wyplatanie gotowych tkanin, Gang Hang przywiązuje najwyższą wagę do jakości, ściśle kontroluje koszty i oferuje klientom najlepszą cenę.

        Gang Hang posiada certyfikaty ISO-9001:2015 i GRS.

        Gang Hang produkuje tkaniny siatkowe o ponad 100 rodzajach specyfikacji. Dzięki wysokiej jakości i rozsądnej cenie nasze produkty są szeroko stosowane w obuwiu, czapkach, torbach bagażowych, torebkach, torbach na pranie, krzesłach biurowych, wózkach dziecięcych, tekstyliach domowych, sprzęcie sportowym, zaopatrzeniu medycznym, zaopatrzeniu wojskowym, rurach z wodą obiegową w samochodach itp. Ponadto możemy wyprodukować tkaniny siatkowe w dowolnym kolorze, szerokości lub stopniu twardości, ognioodporności, fluorescencji, anty-UV, antybakteryjne, z powłoką z tworzywa sztucznego, przyjazne dla środowiska i tak dalej, zgodnie z wymaganiami klientów.

        Gang Hang jest stabilnym dostawcą GoodBaby, dostarcza również samochodowe rury obiegowe wody dla Toyoty i FAW Group. Gang Hang od lat cieszy się dużym uznaniem na rynku i zdobywa zaufaniem klientów dzięki doskonałej jakości produktu.

1

WEJŚCIE DO FABRYKI

2

WARSZTATY TEKSTYLNE

3

WARSZTATY TEKSTYLNE

4

SZARY MAGAZYN

5

MAGAZYNOWANIE GOTOWEJ TKANINY

6

STREFA ZAŁADUNKU

7

STREFA ZAŁADUNKU

8

PRZYKŁADOWY POKÓJ

9

PRZYKŁADOWY POKÓJ

10

PRZYKŁADOWY POKÓJ

Gorące kategorie